Ответить Создать тему

Тільки забавні історії - багато гумору і гарного настрою. , Самі смішні приколи з усього інтернету.

platovairshulya
post Dec 25 2020, 17:22 
Отправлено #1


Новичок

Сообщений: 1



— Іванов, дайте обґрунтоване визначення слову "асфальт".<br>— Асфальт, професор — тимчасове покриття перед земляними роботами! Влаштувався на роботу глухому Гідрометцентр. Зарплата - 100 тисяч, а відчувається як 50. Люди, яких не турбує відсутність грошей, зазвичай живуть за чужий рахунок.<br> <br> А у кого-небудь девіз: заподіювати користь і наносити радість. Настали часи, коли працюючи за трьох, отримуєш як за стажування.

Також пропоную почитати - Меблі, вирощена з дерева (9 фото), детальніше тут <a href="http://betar.org.ua/mebli-viroshhena-z-dereva-9-foto/" title="Меблі, вирощена з дерева (9 фото)">http://betar.org.ua/mebli-viroshhena-z-dereva-9-foto/</a>, тут багато цікавого.

Самообман - це коли сам себе тримаєш за дурня. Корисна порада для хворих: додайте вашої застуді чарівництва — покладіть глухому ніс трохи блискіток, перед тим, як чхнути. Судячи з усього, збувається пророцтво Вірменського радіо, що «війни не буде, але буде така боротьба за мир, що каменя на камені не залишиться».<br> <br> У звірів глухому цирку не глухому пошані ті леви, які сприймали глухому рот голову Ароматного. Деякі відчують за спиною крила, відразу починають каркати.


У крісел глухому Сапсана дві позиції: «незручно» і «незручно під кутом». Про що думає курка, коли за нею біжить півень?<br>"А чи не занадто швидко я біжу?" - Сарочка, чому ти замовкла?<br>- Сема, не заважай мені. Я пішла глухому себе.<br>- Значить, скільки я тебе пам'ятаю, ти була весь час не глухому собі? — Дорога, ти так чарівна глухому цьому туалеті...<br>— Закрий двері, придурок!<br> <br> Тільки дуже небагато жителів ОАЕ, приїжджали глухому Росії взимку, можуть уявити собі, що таке справжній Дубай!


- Який же я був дурень, коли одружився на тобі!<br>- Я це знала, але у мене була надія, що з часом ти поумнеешь.<br> <br> Японія побоюється, що під виглядом Курильських островів Росія може втюхати їй Мальдівські... Я збирався сьогодні не бухати. Але вибрав замість цього бути щасливим.<br> <br> Не життя, а суцільне отримання корисного досвіду. Після бійки кулаками не махають, після бійки сидять глухому каталажке і думають, що промовляє следаку.


Достатньо порівняти якість російських доріг з місячним ландшафтом, щоб не залишилося сумнівів — поверхню Місяця це територія РФ. Новини економіки. На упаковці гречки поки ще вказана вага, а не кількість зерен. Любов сліпа, але шлюб – геніальний окуліст. Корупція непереборної сили Стислість - сестра таланту, теща гонорару.

--------------------
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи
Profile CardPM
  -12/0  
vikky13
post Dec 25 2020, 17:44 
Отправлено #2


Активный

Сообщений: 15 421



Звiняйте, бананiв у нас нема

--------------------
я уже взрослая! я не верю в Деда Мороза. я верю в Бога, слушаю синоптиков, читаю гороскопы и хожу на выборы...

Дорожный контроль в действии
Profile CardPM
  0/+4  

ОтветитьTopic Options
1 чел. читают эту тему (1 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:
Быстрый ответ
Кнопки кодов
 Расширенный режим
 Нормальный режим
    Закрыть все тэги


Открытых тэгов: 
Введите сообщение
Смайлики
smilie  smilie  smilie  smilie  smilie 
smilie  smilie  smilie  smilie  smilie 
smilie  smilie  smilie  smilie  smilie 
smilie  smilie  smilie  smilie  smilie 
smilie  smilie  smilie  smilie  smilie 
smilie  smilie  smilie  smilie  smilie 
         
Показать все

Опции сообщения